|
Wauchope Bonny Hills SLSC |
Wauchope / Bonny Hills A
|
Manfred Sonntag, Nat Stapleton, Chris Hudson, Joshua Slade, Kurt Schubert
|
Race 1 |
0 |
|
|
Austinmer SLSC Inc. |
Austinmer A
|
David Jackson, Nick Critcher, Tom Dorahy, Corey Jackson, Aaron Jackson
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta A
|
Adam Buck, Adam Pommer, Michael Wright, Thomas Sheldrick, Michael Mifsud
|
Race 1 |
0 |
|
|
Noosa Heads SLSC |
Noosa Heads MADILLS
|
Alby Maxwell, Sam Pickett, Drew Canty, Charles Shing, James Nowacki
|
Race 1 |
0 |
|
|
Evans Head-Casino SLSC inc. |
Evans Head / Casino ABDUCTORS
|
Colin Bullock, Ryan Duncan, Michael Hancock, Dale Nicholes
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tugun SLSC |
Tugun TERMITES
|
Craig Mcguiness, James Thompson, Aiden Cocker, Luke Middlebrook, Edward Cherry
|
Race 2 |
0 |
|
|
South Narrabeen SLSC |
South Narrabeen A
|
Carl Davidson, Campbell Burke, Anthony Haven, Stuart Haven, Michael Haven
|
Race 2 |
0 |
|
|
Dee Why SLSC |
Dee Why BLUE
|
Tom Hand, Daniel Heys, Michael Chiarelli, Luke Heath, Stephen Nicotra
|
Race 2 |
0 |
|
|
Mona Vale SLSC |
Mona Vale SCABBIES
|
Josh Harrison, Shane Wise, Alan Bailey, Brent Lethbridge, Bryce Munro
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Port Campbell SLSC |
Port Campbell RED
|
Ricky Cashmore, Samual Doolan, Andrew Collins, Shane Maslin
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Point Lonsdale SLSC |
Point Lonsdale BLACK
|
David Smith, William Blewett, Adam Elston, Justin Heath, Stephen Blewett
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Caves Beach SLSC |
Caves Beach A
|
Aaron Brinkworth, Michael Rae, Josh Paff, Jon Piesnik, Graeme Shears
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach MAGGETTS
|
James Graham, Adam Keenan-dunn, Ryan Owens, Nathan Griffiths, Mark Owens
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera OFFSPRING
|
Peter Coles, Paul Davies, Richard Mills, James Borbidge, Fletcher Davies
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tannum Sands SLSC |
Tannum Sands A
|
Michael Bridges, Regan Dunn, Brenden Hughes, Joel Sherwood, Anthony Davis
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Cottesloe SLSC |
Cottesloe DOGS
|
Simon Hatful, Dave Hunt, Sean Ralph, Paul Bossong, James Bairstow
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Nathan Hillier, Ben Marshall, Peter Guy, Peter Brazenall, Grant Pforr
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont A
|
Shawn Hughson, Caine Mathias, Trevor Dyson, Matthew Fellows
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld) A
|
James Davidson, Matthew Edwards, Arnold Eussen, John Eussen, Nathan Langtry
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland A
|
Samuel Clatworthy, Dyllon Schultz, Michael Mcmanus, Stephen Davies
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Ballina Lighthouse and Lismore SLSC |
Ballina A
|
Adam Coffey, Gavin Atherton, Daniel Mccoll, Owen Gilmour, Geoff Marshall
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Bilgola SLSC |
Bilgola G
|
Richard Bruce, Rhys Carter, Aaron Dober, Mitchell Foran, Don Mcmanus
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Wanda SLSC Inc |
Wanda A
|
Michael Brannock, Brad Coates, Lee Cotter, Michael Packham, Cameron Smith
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Jan Juc SLSC |
Jan Juc JAN JUC
|
James Hope/johnson, Timothy Hunter, Mathew Torney, Zane Henry, Scott Tannahill
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach A
|
Scott Ballinger, Aaron White, Robert Flood, Matthew Miller, Bradley Ibbs
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Ocean Beach SLSC |
Ocean Beach A
|
Jimmy Manning, Blake Cansdale, John Young, Chris Young, Dean Simonson
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Pacific Palms SLSC |
Pacific Palms A
|
Andrew Graham, Matthew Nicholas, Peter Scott, Ryan Williams, Stephen Scott
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Andrew Pelletier, Andrew Lightbody, Peter Gray, John Somers, Andrew Goss
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Rainbow Bay SLSC |
Rainbow Bay BLUE
|
Leigh Neave, Adam Randall, Matthew Hickey, Nathan Davies
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Bundaberg SLSC |
Bundaberg A
|
Brock Quinn, Brodie Quinn, Brendan Clarkson, Kurt Wessel, Paul Wessel
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Mollymook Surf Life Saving Club Inc. |
Mollymook A
|
Jon Hozack, Rhys Austin, Grant Griffin, Jason Mcdermott, Leonard Bolin
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Tugun SLSC |
Tugun HEROS
|
Nick Blackwell, Andrew Hogon, Steffan Anderson, Ryan Perry, Thomas Melloy
|
Race 2 |
0 |
|